Přihlášení do editorské části.

Vstup do chráněné části je povolen pouze osobám tomu pověřeným, které si určují kluby pořádající domácí utkání. Každý editor musí znát heslo, které mu umožní editaci zápasu. Pokud heslo zapomenete neváhejte se obrátit na administrátora webu na tel.čísle: 777 943 420.

Co je nového ?

Editace byla rozšířena o informace ze zápasu, které jsou po celý zápas neměnné, jako je počet diváků, rozhodčí, popřípadě změny v soupiskách obou mužstev. Informace můžete kdykoliv měnit, nebo doplňovat.Pro tuto část je samostatné odesílací tlačítko.
Zapisování událostí z průběhu zápasu zůstává stejné je dobré používat zkratky, jejichž seznam je v rozbalovací liště.
Co je však velmi důležité je dodržování etiky! Zdržte se prosím osobních pocitů a emocí, pište jen holá fakta bez zaujatých fanouškovských výlevů.

Uživatel
Heslo
    
NEJDE SE PŘIHLÁSIT, nebo není ZADÁN ZÁPAS ? Volejte :

777 943 420


Problémy s OnLine

Celá uplynulá sezóna, co se týče fungování systému proběhla bez závažnějších závad, bohužel opět při vypjatých bojích v play off došlo opakovaně k narušení systému, kde se ve zprávách objevily sprosté urážky účastníků, hráčů, klubů i rozhodčích.
K to mu lze poznamenat pouze jediné: ke sportu a hokeji emoce vždy patřily a patřit budou, jako vždy budou názoru fanoušků jako den a noc, ale do zpravodajství nepatří. Zaměřme se tedy pouze na to co se skutečně stalo, bez osobních komentářů, ty budou vždy ovlivněny na jednu nebo na druhou stranu. Jednu polovinu diváků osloví a druhou polovinu totálně naštvou, čímž se zbytečně rozdmychává nevraživost, která by ve sportu neměla mít místo!
Z důvodů většího zabezpečení budou přístupové informace pro editory změněny !!!
Děkujeme všem editorům za svůj nezištný přínos pro informovanost divácké veřejnosti.