Přihlášení do editorské části.

Vstup do chráněné části je povolen pouze osobám tomu pověřeným, které si určují kluby pořádající domácí utkání. Každý editor musí znát heslo, které mu umožní editaci zápasu. Pokud heslo zapomenete neváhejte se obrátit na administrátora webu na tel.čísle: 777 943 420.

Co je nového ?

Editace byla rozšířena o informace ze zápasu, které jsou po celý zápas neměnné, jako je počet diváků, rozhodčí, popřípadě změny v soupiskách obou mužstev. Informace můžete kdykoliv měnit, nebo doplňovat.Pro tuto část je samostatné odesílací tlačítko.
Zapisování událostí z průběhu zápasu zůstává stejné je dobré používat zkratky, jejichž seznam je v rozbalovací liště.
Co je však velmi důležité je dodržování etiky! Zdržte se prosím osobních pocitů a emocí, pište jen holá fakta bez zaujatých fanouškovských výlevů.

Uživatel
Heslo
    

Problémy s OnLine

V neděli 13.1.2013 při provozu OnLine ze zápasů KLM PU, HK došlo ke chvilkovému kolapsu stránek způsobenou přetížením serveru velkým počtem diváků z obou krajů. Jen tak pro zajímavost podle statistiky stránek navštívilo stránky http://online2013.grm.cz v neděli 13.1.2013 kolem 4000 návštěvníků, kteří vyslali 398 000 požadavků na načtení stránky!
Tato čísla mě na jednu stranu velmi těší, protože je to tak trochu zadostiučinění, že práce moje, jako autora projektu a samozřejmě všech ochotných lidí, kteří se přidali a umožnili, či odesílají výsledky ze stadiónů.
Pro vedení soutěží a všechny činovníky je to také ukazatel zvýšeného zájmu hlavně v HK kraji, kde je rozehráno Play Off, které určitě divácky táhne.
Na druhou stranu přináší podstatný nárůst sledovanosti řadu problémů, se kterými se musím potýkat, neboť hranice možností webhostingu stránek online 2012-2013 jsou omezené. Ke zlepšení průchodnosti serveru vede několik cest, ale vždy to přináší zvýšení ceny. Jelikož provoz těchto stránek a náklady s tím spojených financuji výhradně sám a všechnu práci dělám zcela zadarmo, není další navýšení nákladů již únosné. Jistě bych uvítal, kdyby se našel nějaký ten "reklamní partner", který by využil velké sledovanosti stránek OnLine v obou krajích, ale dnešní realita není nijak růžová.
Udělám samozřejmě vše proto, abych se pokusil systém optimalizovat, nicméně nemohu zaručit, že se problémy nebudou opakovat. Berte prosím tento text jako částečné vysvětlení důvodů občasných výpadků a omluvu za problémy tím spojené a velké díky všem, kteří divákům posílají informace.
Děkujeme všem editorům za svůj nezištný přínos pro informovanost divácké veřejnosti.