OnLine PU-HK v nové sezóně 2018 - 2019 pojede !

Systém OnLine Krajských lig mužů ledního hokeje Krajů Pardubického a Královéhradeckého slouží k zobrazování průběžných stavů probíhajících utkání.

Divácká část umožňuje každému návštěvníkovi těchto stránek zkráceného zobrazení výsledků všech probíhajích utkání a sledování jednotlivého utkání podrobně. Kromě standartního zobrazení událostí bylo přidáno i zobrazení soupisek obou mužstev a zobrazení dalších údajů o zápase, jako jsou rozhodčí, počet diváků, a změny v soupiskách, v neposlední řadě je prostor i pro další aktuální poznatky z dění v zápase.

Editorská část. Editor je ochotný člověk, který většinou nezištně a na úkor pohodlného sledování posílá pomocí tohoto systému informace o průběhu utkání, kterého je účasten. Jelikož tyto informace sám také posílám, vím, že to někdy není vůbec snadné, průběh zápasu a jeho ovlivňování různými vlivy včetně rozhodčích, jejichž kvalita je velmi kolísavá, přinášejí sebou i emoce, které editoři občas obtížně překonávají, ale nedá se nic dělat, na ledě jsou dva týmy, které sledují dva divácké tábory s diametrálně odlišnými názory a tak jakékoliv jednostranné informace zbytečně rozdmychávají vášně. Proto prosím editory o maximálně nestranné informace...

Sezóna 2018-2019 startuje

V neděli 30.září.2018 se opět rozjíždí KLM Pardubického kraje, KLM Královéhradecká začíná též v neděli 7.října. Krajská soutěž mužů se letos hrát nebude.

Soupisky

Nedílnou součástí při zobrazování historie zápasů jsou také soupisky hráčů, které slouží k větší informovanosti jak editorů, tak diváků. V soupiskách došlo jako každý rok k velkým změnám a je jen na klubech, zda mají zájem mít soupisky zobrazeny aktuálně. Proto prosíme všechny kluby o včasnou aktualizaci....

Problémy s OnLine

Celá uplynulá sezóna, co se týče fungování systému proběhla bez závažnějších závad, bohužel opět při vypjatých bojích v play off došlo opakovaně k narušení systému, kde se ve zprávách objevily sprosté urážky účastníků, hráčů, klubů i rozhodčích.
K to mu lze poznamenat pouze jediné: ke sportu a hokeji emoce vždy patřily a patřit budou, jako vždy budou názoru fanoušků jako den a noc, ale do zpravodajství nepatří. Zaměřme se tedy pouze na to co se skutečně stalo, bez osobních komentářů, ty budou vždy ovlivněny na jednu nebo na druhou stranu. Jednu polovinu diváků osloví a druhou polovinu totálně naštvou, čímž se zbytečně rozdmychává nevraživost, která by ve sportu neměla mít místo!
Z důvodů většího zabezpečení má každý klub své přístupové informace, ale pozor !! přihlásit se bude možné jen tehdy, pokud jejich mužstvo bude uvedeno jako domácí tým v právě probíhajícím soutěžním kole !!! Pokud z nějakých důvodů nastane problém, okamžitě volejte 777 943 420 !!!
Děkujeme všem editorům za svůj nezištný přínos pro informovanost divácké veřejnosti.