OMLUVA VŠEM FANS A KLUBŮM V PARDUBICKÉM KRAJI.
Včerejší kolo KLM PU (2.12.2015) bohužel proběhlo bez OnLine, bylo to mojí vinou, neboť při adminstraci kola jsem musel bezodkladně řešit domácí havárii elektroinstalace a do večerních hodin jsem neměl čas a možnost dostat se k PC. Jako naschvál mi také nikdo před a v průběhu utkání nezavolal, jak bývalo zvykem, při nějakém problému. Přijměte proto prosím moji omluvu a zároveň prosbu, abyste mě, pokud bude nějaký problém, včas upozornili. Děkuji.


Systém OnLine Krajských lig a soutěže mužů ledního hokeje Krajů Pardubického a Královéhradeckého slouží k zobrazování průběžných stavů probíhajících utkání. V letošní sezóně je v Pardubickém kraji 10 týmů a v kraji Královéhradeckém jich je 8, zároveň však startuje též Krajská soutěž s 9 účastníky. OnLine bude monitorovat výsledky všech tří soutěží.

Divácká část umožňuje každému návštěvníkovi těchto stránek zkráceného zobrazení výsledků všech probíhajích utkání a sledování jednotlivého utkání podrobně. Kromě standartního zobrazení událostí bylo přidáno i zobrazení soupisek obou mužstev a zobrazení dalších údajů o zápase, jako jsou rozhodčí, počet diváků, a změny v soupiskách, v neposlední řadě je prostor i pro další aktuální poznatky z dění v zápase.

Editorská část. Editor je ochotný člověk, který většinou nezištně a na úkor pohodlného sledování posílá pomocí tohoto systému informace o průběhu utkání, kterého je účasten. Jelikož tyto informace sám také posílám , vím, že to někdy není vůbec snadné, průběh zápasu a jeho ovlivňování různými vlivy včetně rozhodčích, jejichž kvalita je velmi kolísavá, přinášejí sebou i emoce, které editoři občas obtížně překonávají, ale nedá se nic dělat, na ledě jsou dva týmy, které sledují dva divácké tábory s diametrálně odlišnými názory a tak jakékoliv jednostranné informace zbytečně rozdmychávají vášně. Proto prosím editory o maximálně nestranné informace...

Sezóna 2015-2016 startuje

V neděli 4.října.2015 se opět rozjíždí KLM Pardubického kraje, KLM Královéhradecká začíná ve středu 11.října. KSM startuje až 18.10.2015
V HK jsou pro letošek soutěže dvě, z nichž obě KLM i KSM Online používat budou.

Soupisky

Nedílnou součástí při zobrazování historie zápasů jsou také soupisky hráčů, které slouží k větší informovanosti jak editorů, tak diváků. V soupiskách došlo jako každý rok k velkým změnám a je jen na klubech, zda mají zájem mít soupisky zobrazeny aktuálně. Proto prosíme všechny kluby o včasnou aktualizaci....

Problémy s OnLine

Celá uplynulá sezóna, co se týče fungování systému proběhla bez závažnějších závad, bohužel opět při vypjatých bojích v play off došlo opakovaně k narušení systému, kde se ve zprávách objevily sprosté urážky účastníků, hráčů, klubů i rozhodčích.
K to mu lze poznamenat pouze jediné: ke sportu a hokeji emoce vždy patřily a patřit budou, jako vždy budou názoru fanoušků jako den a noc, ale do zpravodajství nepatří. Zaměřme se tedy pouze na to co se skutečně stalo, bez osobních komentářů, ty budou vždy ovlivněny na jednu nebo na druhou stranu. Jednu polovinu diváků osloví a druhou polovinu totálně naštvou, čímž se zbytečně rozdmychává nevraživost, která by ve sportu neměla mít místo!
Z důvodů většího zabezpečení budou přístupové informace pro editory změněny !!!
Děkujeme všem editorům za svůj nezištný přínos pro informovanost divácké veřejnosti.